A tárca központi ünnepsége október 23-a alkalmából

2022.10.21

A honvédelem ügyéért tevékenykedő társadalmi szervezetek számára rendezett ünnepségnek adott otthon a Stefánia Palota – Honvéd Kulturális Központ október 21-én, pénteken. A nemzeti ünnepünk, október 23-a alkalmából tartott megemlékezésen – mások mellett – részt vett Gion Gábor, a Honvédelmi Minisztérium stratégiai elemzésért és humánpolitikáért felelős államtitkára, Zsiga Tamás László, a tárca humánpolitikáért felelős helyettes államtitkára, illetve Bozó Tibor vezérőrnagy, a Magyar Honvédség Parancsnokságának törzsfőnöke.

Forrás: honvedelem.hu Szováthy Kinga fotóival.

cs_kati_elismeres_221021_505.jpg
Elismerésben részesült Csetényi Lászlóné, Kati Egyesületünk és Kórusunk mindig segítőkész tagja. Gratulálunk Katika!

A cikk a videó összefoglalón túl számos fotót és az elismerésben részesültek névsorát is tartalmazza.