Elbúcsúztunk dr. Kassai László nyugállományú ezredestől

2022.11.15

kassai_l_bucsu_01.jpg

Egy borongós kora délután, 2022.november 15-én a Farkasréti temetőben a családdal és a barátokkal elbúcsúztunk a Balassi Bálint Bajtársi Egyesület egyik oszlopos, alapító tagjától: Dr. Kassai László nyugállományú ezredestől. Ritkán fordul sajnos elő, hogy egy jelenleg is aktív katona mondja a búcsúztatót, de ezt a kegyeletteljes feladatot most a MHP Jogi és Igazgatási Szolgálatfőnökség részéről maga a szolgálatfőnök: Balogh András József ezredes vállalta magára és igen szép, búcsúbeszédet hallottunk. Laci bácsit sokan ismertük és szerettük nem csak intelligenciájáért, hanem jó humoráért és kellemes modoráért is. Idős korára is olyan volt, mint az egyenes jegenyefa. Igen, egyenes, küllemében és jellemében egyaránt. Hiányozni fog és sosem felejtjük! Ezredes Úr, a szolgálat befejeződött, most a végső pihenés következik - nyugodj békében!