Elbúcsúztunk Mikuska Jankától

2022.09.13

2022. szeptember 13-án 12.45 órakor az Új Köztemető szóróparcellájánál a családtagok, hozzátartozók, barátok, ismerősök mély részvét mellett kísérték utolsó útjára Mikuska Jankát, a Balassi Egyesület, a kórus, az irodalmi kör felejthetetlen tagját.
A temetői szertartás előtt családja a Béke téri Szent László-templomban tartott szent misén búcsúzott Jankától.
Aki ismerte megérezte a feléje áradó önzetlen szeretetet, hatalmas szíve volt. Kórusunk tagjaként ha kellett belesímult a csapatba, ha kellett szólót énekelt. Sosem felejtjük szeretett francia sanzonjait, szívből jövő verseit, amikkel színesítette egyesületünk rendezvényeit, irodalmi körünk előadásait.
Búcsúzunk karnagyunk Naszvagyi Vilmosné, Zsuzsanna szavaival:

Köszönjük, hogy velünk voltál! Aki ismert és megértette egyéniségedet, soha sem felejt el! Szívünkben őrzünk tovább!

A mappában található képek előnézete Elbúcsúztunk Mikuska Jankától