Rendhagyó elnökségi - 2022.11.08.

2022.11.08

Egy derűs késő őszi délelőtt, a hagyományos elnökségi ülés keretei között egyetlen napirendi pontunk volt. Felköszöntöttük Pintér Ferenc nyugállományú ezredest, a Balassi Bálint Bajtársi Egyesület egyik elnökhelyettesét, aki pont azon a keddi napon: november 08-án ünnepelte a 80. születésnapját. Az elnökség jelenlévő tagjain kívül vendégünk volt a MH Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság parancsnokának képviseletében: Szabó Tünde őrnagy asszony és Nagy Géza őrnagy. Először Galló István nyugállományú ezredes, Egyesületünk elnöke köszöntötte a születésnapost, akivel sok-sok évig dolgoztak együtt és laktak egymás szomszédságában is, így igen jól ismerik egymást.

pinter_f_01.jpg

pinter_f_02.jpg

pinter_f_03.jpg

Nagy mérföldkő elérkezni egy 8. X-hez, amelyben egy katona életében is volt sok kihívás, siker, nehéz évek, sok költözés, de alapjában véve Feri bácsi egy nagyon szép életpályát mondhat a magáénak. Ezt hallhattuk is Szabó őrnagy asszony köszöntőjében. Természetesen nem maradhatott el a torta és a pezsgő sem, s ezek után következhetett a kellemes beszélgetés és az emlékek felidézése. Tisztelt Ezredes Úr! Kívánjuk, hogy a továbbiakban is ilyen töretlen lelkesedéssel intézd egyesületünk ügyeit és legyél még velünk és kedves családoddal nagyon-nagyon sokáig!

Nagyné Csizmás Erzsébet